• Záchranári v našej škôlke.

• Dňa 26.4.2023 zavítali do našej materskej školy záchranari. Oboznamovali nás s poskytovaním prvej pomoci. Deti si  v priamom procese vyskúšali používanie zdravtnickych pomôcok a prístrojov. Počas celej akcie boli zaujaté a veľmi sústredené.

• Deň Zeme.

• Dňa 20.apríla sme si pripomenuli Deň Zeme. Vybrali sme sa do blízkeho Framborského parku, kde sme spoločne pozorovali a rozlišovali živú a neživú prírodu.. Rozvíjali sme sluchové , zrakové a čuchové vnímanie priamou účasťou- objímali sme stromy, voňali kvety, pozorovali včely v úľoch,kvety na lúke a pomenovali sme známe reálie.Na záver sme zbierali prírodný materiál.