• Platba za december 2022 Виплата за грудень 2022р

• Prosíme Vás, úhradu za mesiac december je potrebné uhradiť do 10 dňa v mesiaci december, z dôvodu uzatvorenia účtov.

ĎAKUJEME!

Будь ласка, платіж за грудень місяць необхідно сплатити до 10 грудня, у зв'язку із закриттям рахунків.

МИ ВАМ ДЯКУЄМО!

• Divadlo Príbeh aj s klaunom

• Deti mali v pondelok kultúrnu vložku a to divadlo. Prišiel Klaun, ktorý pomocou školy zisťoval, akí sme šikovní. Páčilo sa nám a celé predstavenie sme tlieskali.

• Návšteva bábkového divadla

•                                        Dňa 24.11.2022 nás čaká návšteva bábkového divadla.

Poprosíme pevnú obuv a teplé oblečenie.

24 листопада 2022 року чекаємо в гості до лялькового театру.

Просимо міцне взуття та теплий одяг.

• Koncert 07.11.2022

• Zajtra nás čaká koncert s naším ujom Balačinom, hudobníkom, muzikantom.

Завтра у нас концерт з нашим дядьком Балачиним, музикантом, музикантом.