• Lienky a dopraváčik

• 23.6.2021 si malé lienočky vyskúšali jazdiť po detských cestičkách. Dozvedeli sa pri tom aj niečo o dopravných predpisoch.

• Dopraváčik u mravčekov

• Deti si svoje teoretické zručnosti upevňovali na našom dopravnom ihrisku. Poznali dopravne značky, či už zvisle alebo vodorovne. Zoznámili sa s úlohou policajta aj chodca či cyklistu, taktiež vodiča autá. Za splnený deň získali diplom.

• Rozlúčka s predškolákmi

• Rozlúčka s predškolákmi bola jedna veľká párty. Na začiatok deti mali na desiatu obľúbené muffiny. Potom predviedli pred menšími deťmi super predstavenie, kde spievali, tancovali a recitovali. Mali pasovačku, kde dostali šerpu, knihu, omaľovánky, vlastnú básničku a diplom. Na záver bola diskotéka , predtým však ešte dostali mladšie deti darčeky od predškolákov a mladšie dali veľkým tiež. Zaspievali im aj krásne pesničky . Ďakujeme všetkým pani učiteľkám, že po celé 3-4 roky viedli už skoro našich školákov. Pani kuchárkam, že sme vdaka ich úžasným obedom rástli a pani upratovačkám, že sme boli vždy v čistom.

• Futbalový zápas

• Futbalový zápas medzi mravčekmi a motýlikmi dopadol na výbornú.  Bola to remíza. Obidva tímy ukázali svoju šikovnosť . Skončilo sa to remízou, dostali za úžasný zápas medaile a diplom.

• Výhra vo výtvarnej súťaži

• Naša materská škola sa zúčastnila vo výtvarnej súťaži “každý má rad zvieratká”. Výhru 1.miesta získal Peťko  z mravčekovej triedy s dielom  “Opička Škorička”

• Lienky - malí futbalisti

• 14.6.2021 sa lienky premenili na futbalistov a roztlieskavačky a odohrali svoj prvý škôlkársky futbalový zápas. Víťazi boli odmenení diplomom a medialami.

• Motýliky a deň detí

• Deň detí si veľmi užili.  Zaspievali si pieseň o kamarátovi a vybehli na trať   kde plnili úlohy a prekonávali prekážky . Na záver dostali medaile a darčeky

• Deň detí u včielok

• Včielky verili, že všetky súťaže zvládnu bez problémov  a tak sa aj stalo. Včielky zvládli tieto súťaže, akoby boli veľkáči. Ešte si pritom zatancovali a na záver dostali rôzne darčeky.

• Lienočky na oslavách MDD

• Malé lienočky oslávili svoj sviatok rôznymi hrami, pri ktorých sa dobre zabavili. Za odmenu dostali pekné hračky a aj sladké prekvapenie.

• Deň detí- Mravčekovia

• Na deň detí museli Mravčeky ukázať svoju šikovnosť. Zvladli to bez problému ako už skoro školáci, či budúci predškoláci. Na záver bola diskotéka a darčeky. Deti sa veľmi tešili .

• Mravčeky a projekt Kravičkine tajomstvá

• Deticky spoznávali  kravicku, čo  všetko nám dáva. Ako vzniká mlieko z obchodu, cely proces. Mali ochutnávku jogurtov , skúšali dojenie cez gumenú rukavicu. Deti to veľmi bavilo.

• Motýliky a deň zeme

• Na Deň zeme si motýliky pripomenuli starostlivosť a prírodu a zvieratá.  Najviac sa im páčilo objimanue stromov, ktoré nám dodávajú energiu